دکتر میترا مولائی نژاد

متخصص سلامت جنسی و باروری


تغییر نشانی مطب

تشکیل پرونده واژِینیسمو

فراخوان واژینیسموس

سوالات پزشکی کاربران

نقل مطالب در سایتهای دیگ

مشاوره آنلاین

درمان واژینیسموس

گالری عکس

درسنامه اختلالات جنسی وی

مشاوره باروری پس از سرطان پستان

اگر هنوز پریود می شوید پزشک شما می تواند اطلاعات زیادی در اختیارتان بگذارد، اینکه در طول درمان سرطان باردار نشوید از اهمیت زیادی برخوردار است.

اغلبدرمانهای سرطان بر سلامت جنین اثر میگذارند. پزشک شما می تواند بهترین روش پیشگیری از بارداری را برای شما شرح دهد.

بعلاوه برخی از درمانهای سرطان می توانند بر توانایی بعدی شما برای بچه دار شدن اثر بگذارند. اگر در مورد اقدام برای بارداری پس از درمانهای سرطان مطمئن نیستید ، حتما با پزشکتان مشورت کنید. پس از درمان برخی از زنان انتخاب می کنند که بچه ای دیگری داشته باشند.

اگر هنوز پریود می شوید پیش از اقدام برای درمان با پزشکتان در مورد انتخابهای بعدی در مورد نگه داشتن توانایی باروری مشورت کنید. در کشور ما هم اکنون امکان گرفتن تخمکها( سلولهای جنسی زن) و نگهداری آنها برای باروری بعدی در مورد خانمها وجود دارد. همچنین نگه داشتن جنین فریزشده ( Embryo freezing)هم از امکاناتی است که برای زوجی که قصد دارند پس از درمان خانواده خود را تکمیل کنند در نظر گرفته شده است.


آدرس مطب : 1
تلفن : 88305686 - 021

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
نرم افزار اندرویدی سلامتببماریهای زنان و درمانوسایل و داروهای کمکی نعوتنظیم خانواده و پیشگیری پریاپیسم یا نعوظ طول کشیتوصیه های بهداشتی در بارآیا بیش فعالی جنسی یک اختخانواده و سلامتارگاسم خشک چیست؟دکتری تخصصی بهداشت باروربیوگرافیداروهای رایجدارویی برای انزال دیررس صفحه اصلیدر جلسات سکس تراپی چه می سوالات پزشکیعملکرد جنسی زنان مبتلا بپیامهای کاربرانAbout Websiteسایتهای دیگرمشاوره تخصصی بهداشت باروپیج اینستا گراممطالب و مقالاترزرو نوبت آنلاین یوروهلثمطالب غیر پزشکیواژه نامه باروریمعرفی وب سایتبهداشت جنسیچه موقع به سکس تراپیست مربارداری و زایمان