دکتر میترا مولائی نژاد

متخصص سلامت جنسی و باروری


تغییر نشانی مطب

تشکیل پرونده واژِینیسمو

فراخوان واژینیسموس

سوالات پزشکی کاربران

نقل مطالب در سایتهای دیگ

مشاوره آنلاین

درمان واژینیسموس

گالری عکس

درسنامه اختلالات جنسی وی

دارویی برای انزال دیررس و عدم ارگاسم در مردان

🔸آیا با وجود برقراری رابطه جنسی از آن لذت نمی برید،انزال را تجربه نمی کنید؟ و یا انزالتان بسیار طولانی شده ؟به اندازه ای که از ادامه رابطه منصرف می شوید؟
🔸پس این پست را حتما بخوانید.

🔸آنورگاسمی، به معنی مشکلات در رسیدن به ارگاسم است‌‌. مردان مبتلا به آنورگاسمی، ممکن است ارگاسم تاخیر یافته داشته یا اصلاً ارگاسم نداشته باشند. اغلب اوقات این مردان در طی رابطه، به انزال نمی رسند و یا انزال تاخیر یافته دارند.گاهی مدتی بیشتر از نیم ساعت طول می کشد تا انزال را تجربه کنند به حدی که باعث خستگی خود و همسرشان می شود.
🔸محققان معتقدند که بسیاری از مردان مبتلا به اختلال نعوظ(سفتی آلت)، مشکلاتی در انزال و ارگاسم هم دارند که منجر به کاهش رضایت جنسی می شود.
🔸 یافتن درمانی برای آنورگاسمی همیشه یک چالش بوده است.
🔸مطالعات انجام شده بر روی مردان مبتلا به اختلال نعوظ (ED) و تجربیات آنها با داروی تادالافیل ، با نام تجاری سیالیس، نشان می دهد این دارو‌ برای این دسته ازمردان نیز مفید است.
🔸تادالافیل، یک مهارکننده فسفودی استراز نوع 5 است که برای درمان اختلال نعوظ و علائم و نشانه های هیپرپلازی خوش خیم پروستات (BPH - پروستات بزرگ شده) تایید شده است. مردانی که هر دو بیماری را دارند، نیز می توانند تادالافیل مصرف کنند.
🔸محققان دریافته اند که حدود دو سوم مردانی که تادالافیل مصرف می‌کردند، بهبودی را در توانایی خود برای انزال و رسیدن به ارگاسم هم تجربه می کنند وحتی درجات شدید اختلال نعوظ نیز به این درمان پاسخ داده اند.
🔸گرچه این خبر دلگرم کننده است،باید توجه داشت که این مطالعات فقط شامل مردانی بوده که اختلال نعوظ داشتند. تادالافیل برای درمان اختلالات انزال و ارگاسم در مردان بدون اختلال نعوظ آزمایش نشده است.
🔸همچنین، از آنجایی که این مطالعه فقط تادالافیل را مورد بررسی قرار داد، مشخص نیست که آیا سایر انواع مشابه این دارو مانند سیلدنافیل (ویاگرا) یا واردنافیل (لویترا) بدون توجه به اختلال نعوظ به مردان مبتلا به مشکلات انزال و ارگاسم کمک می کند یا خیر.
🔸اگر مردی در تجربه انزال یا رسیدن به ارگاسم مشکل دارد و یا انزال طول کشیده دارد، باید با پزشک و سکستراپیست صحبت کند.


آدرس مطب : 1
تلفن : 88305686 - 021

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
آیا بیش فعالی جنسی یک اختخانواده و سلامتارگاسم خشک چیست؟دکتری تخصصی بهداشت باروربیوگرافیداروهای رایجدارویی برای انزال دیررس صفحه اصلیدر جلسات سکس تراپی چه می سوالات پزشکیعملکرد جنسی زنان مبتلا بپیامهای کاربرانAbout Websiteسایتهای دیگرمشاوره تخصصی بهداشت باروپیج اینستا گراممطالب و مقالاترزرو نوبت آنلاین یوروهلثمطالب غیر پزشکیواژه نامه باروریمعرفی وب سایتبهداشت جنسیچه موقع به سکس تراپیست مربارداری و زایماننرم افزار اندرویدی سلامتببماریهای زنان و درمانوسایل و داروهای کمکی نعوتنظیم خانواده و پیشگیری پریاپیسم یا نعوظ طول کشیتوصیه های بهداشتی در بار